Міжнародний фестиваль «Маріупольська книжкова толока» оголошує Конкурс на найкращу книгу.

До участі в Конкурсі приймаються книги від видавництв (юридичних осіб), які братимуть участь у Фестивалі. Книги мають відповідати певним вимогам:

  • видані впродовж 2017-2018 рр. в Україні та поза її межами українською мовою, а також книги українських авторів різними мовами або на українську тематику;
  • видані вперше або перевидані зі значними змінами, доповненнями;
  • виконані на високому естетичному та поліграфічному рівні;
  • не містять матеріалів, заборонених до публікування та розповсюдження чинним законодавством України.

Журі Конкурсу оцінюватиме книги в шести тематичних категоріях: «дитяча література», «підліткова література», «українська художня література», «мистецька література (видання про культуру та мистецтво, арт-буки)», «есеїстика, публіцистика, мемуаристика, література факту» і «переклади іноземної художньої літератури».

Книги повинні надійти на адресу конкурсної комісії в 2 примірниках не пізніше 20 березня. Список надісланих на Конкурс книг буде оприлюднений на офіційному сайті Маріупольської книжкової толоки (m.toloka.net) і в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/m.toloka/)

Оголошення і нагородження переможців Конкурсу відбудеться 15 квітня під час офіційної церемонії відкриття Фестивалю.

Детальніше з умовами Конкурсу можна ознайомитися за посиланням – http://m.toloka.net/bookaward/

____________________

Проект «Міжнародний фестиваль «Маріупольська книжкова толока» виконується в рамках проекту “Зміцнення громадської довіри”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).