Зустріч маріупольських дітлахів із автором казки-розмальовки про нового національного героя Хлопчика-Укропчика Олександром Виженком відбулася сьогодні в Дитячій бібліотеці-філії №7 ім. А.Чехова.

“Кожен, хто відчує цю казку і пустить героя у серце, сам стане Укропчиком і приєднається до гурту інших Укропчиків, – зауважив письменник-казкар. – Бо вона вчить любити і цінувати найдорожче – рідну землю і волю”.

Десятки зацікавлених очей слухали одну казку, потім іншу, дізнавалися, як народжується казка, відгадували загадки, сміялися з кумедних віршів… Усе це створювало надзвичайно теплу атмосферу.

Олександр Виженко пообіцяв повернутися в квітні, на Маріупольську книжкову толоку, і привезти із собою справжнього Хлопчика-Укропчика.

Більше фото – за посиланням

Довідка: Олександр Виженко (Санько Сито) – відомий поет, казкар, актор, перекладач і режисер, автор уже відомих книг «Історія запорозьких козаків для веселих дітлахів» та “Легенди та казки Хортиці”.

____________________

Зустріч відбулася в межах Проекту «Міжнародний фестиваль «Маріупольська книжкова толока», що виконується в рамках проекту “Зміцнення громадської довіри” і що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)